O nas

/ FIRMA ZBUDOWANA
NA MARZENIU


z.one concept powstał w roku 1999. z inicjatywy Ivano Panzeri, włoskiego przedsiębiorcy-wizjonera, właściciela firmy Panzeri Diffusion s.r.l..

Marka szybko zyskała popularność w branży fryzjerskiej, zarówno we Włoszech, jak i w ponad 50 krajach świata, w których jest dystrybuowana.

Sukces okazał się możliwy dzięki konsekwentnemu wdrażaniu wizji rozwoju firmy – w oparciu o zaawansowane technologie i współpracę z najlepszej klasy specjalistami z tak różnych dziedzin, jak chemia, fryzjerstwo, moda, biznes czy marketing.

To właśnie bogactwo ludzkich talentów stanowi o sile marki z.one concept. Sile, która służy jednemu celowi – wsparciu salonów fryzjerskich, poprzez zaoferowanie nie tylko najlepszych produktów, ale też towarzyszących im programów szkoleniowych i działań marketingowych..


Wyłącznym importerem marki z.one concept do Polski jest spółka Euro-Fryz z Łodzi. Firma posiada sieć regionalnych dystrybutorów na terenie całego kraju. W jej ofercie znajdują się trzy pełne linie produktowe – Milk Shake®, Simply Zen oraz no_inhibition. Z polskim dystrybutorem współpracuje grono fryzjerskich edukatorów, prowadzących szkolenia w łódzkiej Akademii Fryzjerstwa z.one concept, w studiach regionalnych i na miejscu, w salonach. Euro-Fryz zapewnia także wsparcie w zakresie wizualizacji salonów, ich marketingu i komunikacji z klientem.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: 607 446 302, napisz: biuro@z-oneconcept.com.pl lub odwiedź nas w naszej siedzibie w Łodzi, przy ulicy Warmińskiej 1A!