O nas

/ FIRMA ZBUDOWANA
NA MARZENIU


z.one concept powstał w 1999 r. z inicjatywy Ivano Panzeri,
włoskiego przedsiębiorcy-wizjonera, właściciela firmy Panzeri Diffusion s.r.l.

W niezwykle szybkim tempie stał się on istotną, rozpoznawalną marką w branży fryzjerskiej, zyskując uznanie światowych ekspertów i tytuł „wzrastającej marki ostatnich lat”. Obecnie z.one concept, dystrybuowany do 49 krajów na całym świecie, jest kluczowym graczem zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym. Ten wynik osiągnięto dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym produktów i ich formuł, skutecznej strategii biznesowej oraz marketingowej, jak również nieustannemu poświęceniu kompetentnych profesjonalistów, którzy konsekwentnie wdrażają wizję firmy.

z.one concept to jednak nie tylko bogata oferta

niezwykle skutecznych kosmetyków do włosów oraz wysokiej jakości materiałów informacyjnych. To także grono ekspertów oferujących nieocenione wsparcie z zakresu rozwoju Twojego salonu, wzmocnienia jego wizerunku, usprawnienia komunikacji pomiędzy Twoim salonem a klientami, a także doskonalenia kompetencji fryzjerów w ramach profesjonalnych szkoleń. Wszystko po to, aby pomóc Ci zapewnić najlepszy możliwy poziom usług przy wykorzystaniu skutecznych i cenionych na świecie rozwiązań, a z Twoich pracowników uczynić prawdziwych mistrzów sztuki fryzjerskiej, a zarazem profesjonalnych doradców odnośnie doboru najwłaściwszych kosmetyków do pielęgnacji.


to bezpośredni importer i wyłączny przedstawiciel marki z.one concept na Polskę. Obecnie z.one concept posiada sieć regionalnych dystrybutorów na terenie Polski. Nasza firma zajmuję się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich do salonów.

Głównym celem założycieli marki z.one concept jest zaoferowanie fryzjerom innowacyjnych technologicznie propozycji, które jednocześnie byłyby wprowadzane na rynek w korzystnej formule handlowej. Marka z.one concept została założona, by wspierać rozwój zawodowy fryzjerów. Firma nie tylko oferuje szeroką gamę produktów, ale także stara się dbać o edukację stylistów fryzur oraz dzieli się z nimi innowacyjnymi ideami związanymi z działaniami handlowymi. Marka wydatnie pomaga w komunikacji po między fryzjerem a klientem, wspierając budowanie wizerunku fryzjera jako eksperta poprzez liczne szkolenia,pokazy i kursy.

Marka z.one concept stworzyła kilka linii produktowych i obecnie posiada bardzo szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich dla ekspertów. Na polskim rynku mamy przyjemność zaoferować trzy pełne kolekcje: milk_shake, simply zen oraz no inhibition. Budowanie szerokiej gamy i kolekcji produktów jest już zakończone, ale z.one concept wciąż dynamiczne rozwija się i poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań. Oferowane kolekcje mogą więc liczyć na uzupełnianie ich coraz to nowymi produktami, tworzonymi z godnie z pojawiającymi się na rynku nowymi trendami.