stylizacje, formy i kontrasty kolorystyczne Dowiedz się więcej Czy wierzysz w miłość
od pierwszego wejrzenia?
Dowiedz się więcej
naturalna pielęgnacja w harmonii ze zmysłami Dowiedz się więcej

z.one concept™ jest uosobieniem najlepszych efektów, kreatywności i innowacji, oprócz posiadania trzech serii, które nawiązują do różnych potrzeb konsumentów poszukujących usług i produktów najwyższej jakości. milk_shake®, simply zen i NO INHIBITION. Filozofia z.one concept™ została zbudowana na pasji i ludzkich wartościach i stała się motywacją do wspólnego rozwoju i marzenia.

Milk shake

Czy wierzysz w miłość od pierwszego spojrzenia? Świat pełen owoców, mleka i słodyczy, rozkosznych zapachów i tekstur. Milk shake to seria produktów zawierająca naturalne korzyści dopasowane do każdego rodzaju włosów.

Simply Zen

Naturalna pielęgnacja w harmonii ze zmysłami. Innowacyjne formuły z ekstraktami pochodzenia roślinnego, olejkami eterycznymi, luksusowymi składnikami aktywnymi i wyjątkowymi kompleksami roślinnymi, które nie zawierają SLS/SLES i parabenów.

NO INHIBITION

Stylizacja, koloryzacja i pielęgnacja. NO INHIBITION to kompletna seria produktów do pielęgnacji włosów, która upiększa każdą fryzurę. Najbardziej zaawansowane technologie kosmetyczne połączone ze skutecznością roślinnych składników roślinnych.

O nas

z.one concept ™ opiera się na wartościach produktów produkowanych we Włoszech oraz rzemiośle włoskich produktów w połączeniu z międzynarodowym i wielozadaniowym duchem. Firma jest liderem w branży profesjonalnych produktówy fryzjerskich, została założona w 1999 roku przez Ivano Panzeri, a po 20 latach nadal utrzymuje swój autorytet w świecie wysokiej jakości produktów do włosów. Produkty z.one concept ™ są wyrazem innowacji, trendów i doskonałych wyników, ale to nie wszystko: marka oferuje również profesjonalne usługi dostosowane do każdego klienta.

TOP