Edukacja

Akademia z.one concept to klucz do Twojego sukcesu.

Marka z.one concept zapewnia Ci narzędzia, dzięki którym Twój salon stanie się prawdziwie wyjątkowym. To wyjątkowa oferta szkoleń prowadzonych przez zespół utalentowanych i wysoce wykwalifikowanych edukatorów o niezwykle bogatym doświadczeniu w branży fryzjerskiej. To nie tylko liczne warsztaty z dziedziny sztuki fryzjerskiej, ale i pokazy najnowszych kolekcji, które rozwiną umiejętności Twoich pracowników.

Akademia z.one concept zapewnia pełną paletę szkoleń dopasowanych do każdej potrzeby fryzjera: od koloryzacji, strzyżenia i stylizacji, poprzez pielęgnację i regenerację włosów aż po falowanie i prostowanie. Starannie przygotowany program oparty na doświadczeniach i talentach grupy polskich i zagranicznych ekspertów pomoże Ci stać się profesjonalistą sztuki fryzjerskiej i wypracować innowacyjny styl.

Akademia z.one concept to wizja najnowszych światowych trendów: kolekcje strzyżeń i koloryzacji zaprojektowane przez międzynarodowych stylistów / warsztaty i praktyczne szkolenia / kreowanie indywidualnego stylu / zaproszenia na międzynarodowe pokazy i wydarzenia przedstawiające najnowsze globalne trendy mody.
Lubisz z.one concept? Skontaktuj się z nami